V Praze zahraje finská death metalová kapela Amorphis

Amorphis Amorphis

Finská metalová parta Amorphis se v rámci svého turné po Evropě zastaví jedenáctého ledna také v pražském klubu Retro Music Hall. Propagovat zde bude svou desátou řadovku nesoucí název The Beginning of Times, jež vyšla v květnu právě uplynulého roku. Během něj se kapela v Česku již jednou představila, když zahrála na festivalu Masters of Rock.

Amorphis jsou na hudební scéně již dlouhých dvacet let; debutovali roku 1992 albem The Karelian Isthmus, za jejich vrchol jsou pak mnohými považována alba z poloviny devadesátých let Tales From the Thousand Lakes a Elegy, která kapele dopomohla k celosvětové popularitě. Počátkem nového tisíciletí se po ne příliš vřele přijatém albu Far From the Sun zdálo, že je kapela již za zenitem, nicméně další alba ukázala, že kapela ještě do starého železa nepatří. To mimo jiné potvrzuje i již zmíněná deska The Beginning of Times.

Vstupenky na koncert jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket-Art.

Amorphis, Praha - Retro Music Hall, 11. 1. 2012

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.