Fiordmoss – Motherland

SOUTĚŽ: Fiordmoss se do své rodné země vrací málokdy a jejich koncerty jsou svátkem. Tentokrát to bude navíc o to zajímavější, že temná berlínská imaginace zazní během slavnostního vyhlašování letošní Vinyly, které se 9. února uskuteční v pražském Lucerna Music Baru. Kromě Fiordmoss zahrají pro vítěze a všechny přítomné též Tomáš Palucha a WWW. A my jednomu z vás nabízíme 1+1 vstupenku (pro vás a váš milý doprovod). Stačí odpovědět na soutěžní otázku a mít to štěstí být vylosován.

Otázka zní: Kde tkví podle zakladatelů Vinyly problém v tom, že se klubová muzika nedostává do širšího povědomí? Pomoc hledejte v rozhovoru, který jsme s Tomášem Grombířem a Pavlem Uretšlégrem před pár dny přinesli. Odpovědi pak zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a to nejpozději do 6. února do 19:00. Přejeme hodně štěstí a těšíme se na viděnou!

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.