Vinyla brzy odhalí své vítěze, na předávání zahrají Sýček, Kalle a Midi Lidi

Vinyla brzy odhalí své vítěze, na předávání zahrají Sýček, Kalle a Midi Lidi

Sedmý ročník hudebních cen Vinyla se brzy dočká svého rozuzlení. Stane se tak naživo na již tradičním únorovém večírku v pražském Lucerna Music Baru, který se tentokrát uskuteční 21. února.

Osvědčený model posledních let se bude opakovat. Na návštěvníky čekají tři koncerty, z nichž hned dva vystupující budou zároveň zástupci nominovaných na vítězství v soutěžních kategoriích (Kalle Sýčka doplní afterparty s Midi Lidi), večerem provede nespoutaný řečník (této úlohy se tentokrát zhostí Adéla Elbel z Čokovoko) a místo sošky se bude udílet limitovaný výroční vinyl. O jeho obálku se tento rok postaral Matyáš Chochola, laureát Ceny Jindřicha Chalupeckého.

Deska roku vzejde z počinů Kalle, Pacino, Enchanted Lands nebo Wild Tides, objevem roku se stane Lavra, Enchanted Lands nebo Sýček a počinem roku pak aktivity labelu Genot Centre, kompilace Superhrdinky nebo reedice alba Planeta Haj od Máma Bubo. Kdo rozšíří řady vítězů?

Ceny Vinyla 2017, Praha – Lucerna Music Bar, 21. 2. 17

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.