Vydavatelství Thee Oh Sees vyšle své nahrávky uvězněným

Kontaktujte nás v Castle Face, zahrňte jméno vězněného, zařízení, v němž přetrvává, a korespondenční omezení, o nichž víte. O vše ostatní se postaráme my,“ říká prostě, avšak v úplnosti zpráva na stránkách vydavatelství Castle Face, které zastupuje John Dwyer, zpěvák a kytarista Thee Oh Sees. V nabídce k bezplatnému zaslání je přitom kompletní katalog vydavatelství, čítající kupříkladu Ty Segall, Coachwhips, White Fence či Fresh & Onlys.

Thee Oh Sees jsou garážovka ze slunného východního pobřeží, která má smysl pro orgie, a reaguje tak osobitě na vězeňskou politiku ve Státech. Ta je dle Castle Face mnohdy v soukromých rukou, což vydavatelství doplňuje informací, že v zemi neomezených možností je v celách zadržováno nejvíc lidí na světě a že víc jak polovina trestaných je v zařízeních pro spáchání činu nenásilné povahy. Ve svém programu vydavatelství apeluje na skutečnost, že vězni jsou v prvé řadě bratři a sestry, synové a dcery, otcové a matky.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.