WWW na Soundtrack of Prague pokřtí svůj debut Neurobeat

WWW na Soundtrack of Prague pokřtí svůj debut Neurobeat WWW Neurobeat

Kulturní platforma GOODGOOD a pražský CAMP zvou na další díl cyklu Soundtrack of Prague, zaměřující se na audiovizuální projekty a hudební interprety, kteří se ve své tvorbě zabývají městskou tematikou. Patnáct let od vydání alba, které bylo zároveň prvním počinem vydavatelství Bigg Boss, WWW pokřtí jejich první album Neurobeat jako svůj první vinyl. Ve středu 15. října křest WWW doprovodí Vision of 1994.

„Deska Neurobeat od WWW z roku 2006 patří bez nadsázky k nejzásadnějším nahrávkám české hudební scény. Nadčasovost je přítomna ve všech aspektech. Ve zvuku, v rapu, v konceptu. Surrealistické výpravy do městských zákoutí jak v textech, tak ve field recordingu mě v té době naprosto zasáhly,” říká za pořadatele Pierre Urban. U příležitosti této akce vznikne video materiál určený na unikátní promítací plochu v CAMPu dlouhou 24 metrů a vysokou 4 metry.

Před WWW vystoupí DJ a producent Vision of 1994, jehož album Concrete Memories má podobu soundtracku pro procházku betonovým světem sídliště, příslibem jsou také novinky z připravovaného alba Defragmented Dream.

Soundtrack of Prague: WWW Neurobeat + Vision of 1994, Praha – CAMP, 15. 10. 21

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.