Zlínský BusFest aneb Kdy jste byli naposledy na koncertě v trolejbuse?

BUsFEsT 2009 BUsFEsT 2009

Chystá se další ročník originálního zlínského festivalu BusFest. Proběhne už 3. dubna. Hlavní program se ovšem nebude konat na žádném open air pódiu, nýbrž jak název festivalu napovídá – v trolejbusech.

Začátek je naplánován na 17:00. Z točny trolejbusů vyjedou čtyři „koncertní sály“, každý s jiným programem (En.dru, Bandaband, Genius Mess Poets a talkshow Na Stojáka s Karlem Hynkem a Lukášem Pavláskem). Od osmé hodiny večerní jsou pak návštěvníci zváni k volnému přesunu na afterparty do klubu Golem, kde vystoupí Second-Hand HusBand, Xavier Baumaxa, Smola a Hrušky a DJ Vašek Vymětalík.

Jízdenka na celý festival stojí 220 Kč v předprodeji, 270 Kč na místě. Jízdenka do trolejbusů bude k dostání v předprodeji za 150 Kč, později pak za 200 Kč. Vstupenka na afterparty bude na místě, tj. v klubu Golem, stát 120 Kč.

Vstupenky v předprodeji je možno koupit na následujících místech: Univerzita Tomáše Bati (středa), Gymnázium Lesní čtvrť (čtvrtek a pátek), Gymnázium TGM (čtvrtek a pátek), Bowling Devítka (od 23. 4. do 2.4.).

BusFest, Zlín – různá místa, 3. 4. 2012

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.