Trentemøller – No More Kissing In The Rain

Po Obverse z roku 2019 chystá Trentemøller novinku Memoria, která má vyjít začátkem února na jeho vlastním labelu In My Room. Nahrávka je jeho textařskou prvotinou: „Bylo to těžké, chtěl jsem, aby texty byly otevřené a abstraktní, spíš jako další instrument, který podpoří atmosféru,“ svěřuje se v rozhovoru pro Radio P6.

Memoria bude oproti předchozímu albu, které vzniklo během pandemie a nebylo zamýšlené k živému hraní, deskou, s níž hudebník plánuje vyrazit na turné už delší dobu. Přeloženého koncertu v pražské Roxy se dočkáme 26. února, kdy dánský producent zahraje s novou kapelou v čele s islandskou zpěvačkou Disou. Show bude obohacena light designem od Leroye Bennetta, který má za sebou spolupráce se jmény jako Nine Inch Nails, Prince, Lady Gaga nebo Paul McCartney.

Aktualizace 26.1.: Z důvodů stále trvajících pandemických opatření je evropské turné Trentemøllera znovu odloženo. Nový termín je podle vyjádření pořadatelů v jednání.
Trentemøller, Praha – Roxy, 26. 2. 22

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.