Foto: Ventolin + Lebanon + Ondrash+Kobylka Live Drums + DJ Johana, Olomouc – 15 minut, 16. 4. 16

Foto: Ventolin + Lebanon + Ondrash+Kobylka Live Drums + DJ Johana, Olomouc – 15 minut, 16. 4. 16

TJ: Zahájili Lebanon, kteří navzdory internímu upozorňování na nedostatek předchozích zkoušek a nesladěnost (nízké sebehodnocení bubeníka) zahráli nepřipraveným uším zdánlivě nepřístupný a kakofonicky působící industriální nářez, pod jehož rouškou se ovšem skrývá drsná a podmanivě roztančující melodičnost. Vystoupení by se dalo označit za perfektně vyladěnou improvizaci… kdyby ovšem bylo zřejmé, co je a co není nacvičeno.


MS: Byli jsme natěšení, nervózní a opilí. Prý to bylo dobré... příště tam ale navalím víc disko rytmu. Po nás nastoupili Ondrash+Kobylka Live Drums, kteří nám to do hlavy vyloženě natloukli. Vydřená repetice vytrhává z hovorů a kypří půdu pro Ventolina. Ten se s tím taky moc nepáral, trippyhippy freakypeak, tančí se dlouho a intenzivně. Na DJ Johana (Švarcová) už nezbylo v paměti dost MB, každopádně se stále kroutí na prvou, druhou, třetí, stále se obdivují zdařilé elektronické kompozice – a najednou někde čekáte na falafel v bezčasí olomoucké noci.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.