Křest Tolstoys v pražském café V lese

Tolstoys Tolstoys foto: Kateřina Fialová

Druhou zastávkou turné k Mirror Me byla Praha. Café v lese tak zažilo snad největší koncentraci Slováků. Večer zahájila devatenáctiletá zpěvačka Karolína Beranová. Niterná kytarovka perfektně připravila diváky na to, co přišlo poté. Tolstoys přivezli hudebně i vizuálně kvalitní vystoupení. Jejich hudební projev obsahuje cosi magického, co dokáží přenést i na publikum.

Ze zpěvačky Ely Tolstové byla celé vystoupení cítit pozitivní energie, hravost a radost, místy však odhalila i niternější tvář. Příkladem byla skladba Salt, kterou hrála solo v přítmí celého klubu na starý Casio synťák, který má již od tří let. Ačkoliv byl celý koncert hlavně o novém albu Mirror Me, zazněly i starší singly jako Olivy nebo Tri Mesta.

Ke křtu alba byl přizván jeho producent Drew Deal. Vděčnost kapely na sebe nenechala dlouho čekat a po pár slovech skončil Drew ve velkém obejmutí všech šesti členů kapely. Celý koncert byl završen novým remixem skladby titulní skladby, který připravil Matej Herceg alias young aesthete

Tolstoys + Karolina Beranová, Praha – café V lese, 18. 3. 22

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.