Echolokátor: Himerův platonický release

Echolokátor: Himerův platonický release

Vánoce. Tísíc miliónů lidí na náměstí, svařáček žejo, projížďka na ruském kole a těžko uvěřitelné remixy vánočních koled všude kolem. I tak se dá trávit adventní neděle.

A pak je tu Gin&Platonic – česká platforma, blog o současné hudbě a label v jednom, jež dnes vypouští do světa třetí desku během čtyř měsíců, přičemž se jedná o událost, které chcete být součástí.

V září to byl producent Kagami Smile se svým ghost-tech EP Four Selves, v listopadu debut ostravského producenta Strachkvase (jehož Hedonic Treadmill lze pořídit mimo jiné také na vymazleném minidiscu) a nyní rozráží dveře do klubu Lotyš Himera.

Fragile, jak se album jmenuje, je hřejivou kombinací éterických pasáží, postupně šplhajících ke svatému grálu v podobě extatických tranceových hymen, které zahřejí (d)uši. Sedm tracků, jedna kazeta a artwork od dvorního grafika G&P Jirky Macků. I tak se dá oslavit začátek adventu.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.