Ostře sledované songy: Tribes – The Man In Me

Dnes jsme na facebooku zahájili novou rubriku, která je primárně určena těm, kdo sledují náš profil. Každý pondělní podvečer vám pošleme tip na zajímavé živé vystoupení nebo videoklip. Od běžného songu dne se tato rubrika bude lišit tím, že jejím hlavním účelem bude podpořit mladé neokoukané kapely a nabídnout vám zejména živá koncertní či akustická vystoupení. Pokud vás song zaujme, můžete začít sledovat profil kapely, dát jí like nebo snadno sdílet video mezi přáteli. Ostře sledované songy zároveň umisťujeme i na web, aby bylo možné dohledat jejich archiv.

Zahajujeme londýnskými Tribes a jejich akustickou coververzí The Man In Me od Boba Dylana, protože máme za to, že je nadmíru povedená. Tribes však mají i vlastní tvorbu, kterou jsme již představili v jednom ze starších dílů Seznamte se a právě dnes jim také vychází už druhá deska Wish To Scream, kterou můžete celou poslouchat jako stream. Jste zvědaví, která kapela se v této rubrice objeví příště? Sledujte náš facebook: http://www.facebook.com/muzikuscz   

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.