1Band2Play se popáté ptá, jestli vyčníváte z davu

1Band2Play 1Band2Play

Máte kapelu anebo hrajete sólově, ptají se pořadatelé soutěže, která se letos odehraje již popáté, a chcete vykročit vstříct zářivé budoucnosti? Časopis Full Moon, festival Colours of Ostrava a kulturní platforma StreetCulture hledají hudební talenty. Pro tvůrce je u 1Band2Play příslibem nejméně vystoupení na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava a vydání alba do konce roku.

Výherce se zařadí po bok písničkářky Báry Zmekové, kapely Kaplan Bros., projektu Jested a loňského vítěze Pandoo. Z nahrávek, které tentokrát dorazí do 12. dubna, odborná porota složená z redaktorů různých hudebních platforem vybere tři postupující.

Instrukce pro zájemce jsou následovné: „Dema, koncertní záznamy nebo jiné nahrávky (1 – 3 skladby ve formátu mp3) budeme od 14. března sbírat na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Předmět vašeho emailu by měl znít 1BAND2PLAY2017, samotné nahrávky pak posílejte přes Úschovnu, WeTransfer nebo podobné služby.” Finalisté vystoupí 12. května v pražském Klubu FAMU, přičemž bude zároveň ohlášen vítěz. 

Finalisté 1Band2Play, Praha – Klub FAMU, 12. 5. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.