27 mají písně na novou desku, s vydáním můžete pomoci přes Hithit

27 mají písně na novou desku, s vydáním můžete pomoci přes Hithit

Intimní folkové duo 27 se po téměř třech letech přihlásí studiově. Nástupce výtečné poetické prvotiny Meziplanetární soustavy, jehož jméno si Ondřej Mataj a Veronika Linhartová zatím střeží, by měl, pokud půjde vše podle plánu, vyjít na jaře. První teaser dává tušit, že intimita, minimálně co se hudební stránky týká, by mohla v některých případech ustoupit syrové a halasné expresi.

„Nová deska bude úplně jiná. Přidáváme bicí a nové efekty – pianové. Na desce bude spousta hostů, našich přátel,“ zaznívá první skoupé info z tábora 27. „Album je připraveno, respektive písně, které na něm budou. Teď seženeme peníze a nahrajeme ho,“ dodávají. Finance se přitom budou snažit získat také od fanoušků skrze stále oblíbenější crowdfunding. Mezi odměnami na Hithitu, kde 27 rozjedou kampaň v lednu, naleznete i poměrně netradiční položky – budete se moci například nechat potetovat přímo od Veroniky, užít si s kapelou buskingovou tour či si nechat napsat píseň jen a jen pro vás.

Pokud jste dosud neměli to štěstí a 27 nestihli hlouběji poznat, naše Czech it plné krásného vyprávění vám to pomůže napravit.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.