Angel Haze se řítí na Prahu, co proto dá také Vídni

Angel Haze se řítí na Prahu, co proto dá také Vídni

Ženský hip hop je dlouhodobě považován za progresivnější odnož žánru. Jeho nejčerstvější formu představí pražskému klubu Lucerna Music Bar třiadvacetiletá Američanka Raykeea Roes Wilson, známější coby Angel Haze, a to v rámci propagace své aktuální mixtape Back To The Woods, se kterou právě projíždí Evropou a do Prahy se dostane z vídeňského klubu Flex.

„Angel Haze. Krasavice, která si jede v onikání. Osobnost s elektrizujícím, trochu nervózním vibem. Vedle zářezů na pažbě má i pár na zápěstích. Je upřímná, až to bolí,“ uvádí úderně organizátoři pražské zastávky. U umělkyně, která se nebojí battlů s Azealií Banks či sladkých featuringů Sia, je to na místě. „Čím byste žili vy, kdybyste vyrostli v sektě, kde bylo zakázáno vedle v podstatě všeho vlastně úplně všechno? Měli za sebou znásilnění i sebepoškozování? Mohli byste jít na terapii, nebo nechat udělat tenhle džob vaší brutálně upřímnou muziku.“ Angel Haze má mimo Back To The Woods z minulého září na kontě také debut Dirty Gold, ten vyšel roku 2013. Jeden z hitů si lze pustit níže, třináctimístný mixtape je pak v úplnosti k poslechu na Soundcloudu.

Doprovod Angel Haze obstará mj. Nobodylisten.

Angel Haze, Vídeň – Flex, 31. 1. 16
Angel Haze, Praha – Lucerna Music Bar, 2. 2. 16

 

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.