Anna Calvi zamíří do Bratislavy, poté do Prahy

Anna Calvi Anna Calvi

Anna Calvi, britské pěvecké jméno z nejslibnějších, se vrací. V Bratislavě zahraje 4. března, dva dny na to v Praze. Zpěvačka nominovaná na BBC Sound of 2011 představí právě vydané album One Breath.

Pojmenovala jsem tu desku takhle, protože v té písni je pocit, kdy stojíte na hraně. Je to chvíle, kdy se musíte otevřit, a o tom, jak je to hrozné. Je to děsivé a zároveň vzrušující. Je to také plné naděje, protože to, co se má stát, se dosud nestalo,“ vysvětluje zpěvačka nové album, na němž se podílel také Rob Ellis anebo Brian Eno.

A pořadatelé slovenské zastávky, kteří organizovali již její vystoupení na Pohodě, pro server Hudba.sk dodávají: „Anna Calvi je pre nás Nickom Caveom v ženskom a mladšom vydaní. Zaujala nás hneď prvý raz, keď sme ju videli predskakovať Caveovmu Grindermanovi. Jej koncert bude určite stáť za to, je to hypnotizujúca sila a skvelá hudba.

Vstupenky v předprodejích vyjdou na 390 Kč, na Slovensku na 15 Euro.

Anna Calvi, Bratislava - Majestic, 4. 3. 14

Anna Calvi, Praha - Lucerna Music Bar, 6. 3. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.