Arménské duo Wattican Punk Ballet už za týden v Olomouci a Poličce

Wattican Punk Ballet Wattican Punk Ballet

S divokou kombinací punku, psychedelie, ale i tanečních rytmů k nám přijíždějí Karen Arutyunyan a Gaya Arutyunyan, arménská sourozenecká dvojice, vystupující pod názvem Wattican Punk Ballet. Mají na kontě zatím jen jedno EP z loňska, znát je ale můžete také jako zakladatele dřívější, v Arménii legendární psychedelické kapely Deti Picasso.

Nevšední hudební zážitek v pokřiveně kabaretním duchu si můžete dopřát v pátek 12. července v olomouckých Bezručových sadech přímo pod hradbami, o den později pak v Poličce v rámci Colour Meeting Festivalu.

Olomoucký koncert bude speciální také tím, že Arméncům předskočí domácí Two Men, kapela, která už společné hraní zhruba před dvěma lety ukončila, ale pro tuto příležitost se dá na okamžik znovu dohromady.

Vstupenky do Olomouce koupíte za 200 korun v kavárně Mezi světy nebo v Infocentru, na místě zaplatíte 250 Kč. Infocentrum v Poličce nabízí lístek na celodenní sobotní program festivalu za 190 Kč.

Wattican Punk Ballet + Two Men, Olomouc – Bezručovy sady, 12. 7. 13

Wattican Punk Ballet, Polička – Colour Meeting Festival, park u hradeb, 13. 7. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.