NoShit v Olomouci protáhne elektronikou čtvrthodinku slávy

NoShit 2019 NoShit 2019 foto: Marcel Skýba
Slaví se už večer před 17. 11. v Olomouci. Už je to tradice, po roce NoShit opanuje 15minut a prostor přetvoří zvukem i vizuálem v klub, kde se všichni můžou protančit nocí ke svobodě.
 
Abecedně k interpretům shrnujeme to hlavní. Don Juan Disco nandá lekci o tom, co je pravé Brno, Kraví Hora, koupání i femina. Hello Marcel šlapou i jedou a disco si můžeš vychutnat, i když nemusíš bůček. Laokoon betonový tribute V. Merglovi, kulaté těleso, kovové těleso, přebytky v hlavě, květiny na děkovačce výhradně bez vůně. Lowmoe je audiovizuální duo vyznávající temné atmosféry západoněmecké metropole, baroni techno noci. A konečně Mezi Patry Klid jako překvapení plné abstraktních beatů, zhutněné a konkretizované rapem.
 
Minulé ročníky NoShit nerozlišovaly mezi headlinery, předskokany či divokými kartami. Představily řadu kvalitních umělců, kteří sami o sobě utáhnou nejeden lineup, o těch si můžete přečíst zde: (viz. reporty). V době pandemie se NoShit ponořil i do VR a nastolili rave na dálku v obýváku.

NSHT, Olomouc – 15 Minut music club, 16. 11. 21

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.