Colour Meeting podvacáté. Tentokrát se jmény Daniel Herskedal, Bab L’ Bluz či Tarta Relena

Tarta Relena Tarta Relena foto: Playadeanza

Colour Meeting slaví. Jako tradičně, hlavní část festivalového areálu se rozprostře mezi poličskými hradbami a Synským rybníkem, unikátní program nabídne také kostel Sv. Jakuba Většího, v němž zahrají Tarta Relena. Mezi další velká jména festivalu, který proběhne o víkendu 14.–15. července, tentokrát patří norský tubista a skladatel Daniel Herskedal nebo psychedlický rock Bab L’ Bluz a přehlídka toho nejlepšího ze současné české scény. Do Poličky Colour Meeting přiveze jména jako Prago Union, Kittchen, Katarína Máliková, ba:zel anebo Metastavy.

„Mohlo by se zdát, že organizace 20. ročníku už musí být rutinní záležitost, ale vůbec to tak není. Na jedné straně jsme celou dobu záměrně usilovali o zachování rodinné, domácké, DIY atmosféry, ale na druhé straně se radikálně proměnila struktura lineupu,” popisuje přípravy letošního 20. ročníku Colour Meetingu ředitel festivalu Dušan Svíba. „Zhruba polovinu programu dnes tvoří většinou české premiéry zahraničních kapel a umělců, kteří se objevují na nejvyhlášenějších zahraničních festivalech, jako letos např. Daniel Herskedal, Bab L’ Bluz nebo Tarta Relena,” dodává.

Colour Meeting není ale postaven jen na hudebním programu, důležité je vzájemné propojení, kontrasty odlišných nálad žánrů i uměleckých vyjádření, které u návštěvníků dokáží vyvolat stavy překvapení a euforie a samozřejmě také domácká atmosféra, lákají pořadatelé. Úplné informace o programu zprostředkovávají stránky festivalu.

Colour Meeting, Polička – park u hradeb, 14.–15. 7. 23

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.