Beseda uzavírá line-up a sází na nadějné domácí interprety

Beseda uzavírá line-up a sází na nadějné domácí interprety

Hledáte malý a útulný festival se zajímavým line-upem? Přesně taková je Beseda u Bigbítu. Festival v Tasově kousek od Veselí nad Moravou už své letošní hvězdy představil dříve. Mezi největší lákadla rozhodně patří Jaga Jazzist, Shilpa Ray nebo Blondage.

Beseda se ale soustředí hlavě na to, aby ukázala to nejlepší z mladé české a slovenské (nebo lépe středoevropské) scény. I letos se festivalu podařilo získat významnou podporu od Mezinárodního visegrádského fondu i od Ministerstva kultury ČR.

Novým partnerem festivalu je Radio Wave. Do Topolového hájku v Tasově pošle na zkušenou několik mladých a perspektivních kapel, které se osvědčily v talentové soutěži Startér. Těšit se můžete na vítěze letošního ročníku, experimentátora Pandoo. Dále se tu ukáže producent Atrey, kytarovka Places, elektronika Killiekrankie nebo indie dvojice Overland Inn.

Během července organizátoři odhalí ještě posledních sedm interpretů, kteří na festivalu vystoupí. Na to ale nečekejte a pořiďte si vstupenky hned, do konce června stojí 546 korun.

Beseda u Bigbítu, Tasov u Veselí nad Moravou, 5.–6. 8. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.