Blog Endemit Archives se vrhl na B4, výsledkem je EP remixů ke stažení zdarma

Do It Better Do It Better B4

Neviditelná scéna předělává B4, říká jeden z členů skupiny Tomislav Federsel, který se postaral o mastering pětimístného EP. Přetvořené verze skladeb skupiny B4 od spřátelených hudebníků propojených blogem Endemit Archives vychází na Polí5, na Bandcampu jsou zároveň ke stažení zdarma.

„Tomáš Procházka založil blog Endemit Archives, zaměřený na domácí nahrávky, outsider music a hudbu v syrovém stavu v roce 2012,” uvádí průvodní zpráva k platformě, která je styčným bodem všech, co na EP Do It Better přispěli svým kouskem. „Blog vytvořil rozcestník pro tzv. neviditelnou scénu, pro domácí pokusy s hudbou i nahráváním, juvenilní díla i hudební anarchii všeho druhu. Během loňského roku oslovili B4 tvůrce prezentované na blogu s nabídkou na úpravu jakékoliv skladby z repertoáru skupiny.” Výsledkem je EP, které je k poslechu níže.

Předělané skladeb od hudebníků volně propojených webem Endemit Archive. B4 versus Džumelec, Humma Humma, Raptor Koch, Querd a Andrej Danóczi

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.