Bratislavský koncert Ennia Morriconeho se odkládá na únor | aktualizováno 12. 10. 14

Ennio Morricone Ennio Morricone

Kvůli prodloužené poúrazové rekonvalescenci skladatele Ennia Morriconeho se jeho už jednou odložený koncert v Bratislavě posouvá až na 20. února příštího roku. Více informací najdete zde.

Zatímco Praha si užila vyprodaný koncert mistra filmové hudby Ennia Morriconeho, Bratislava si bude muset počkat až do podzimu. Koncert, který se měl konat již tuto sobotu 5. dubna, byl kvůli zdravotním potížím skladatele odložen. Pořádající agentura JVS Group dnes oznámila nový termín na 6. října 2014, koncert se uskuteční na Zimnom štadióne O. Nepelu v bratislavské Slovnaft Aréně ve 20:00 hodin. Všechny zakoupené vstupenky na zrušený dubnový termín koncertu zůstávají v platnosti.

Ennio Morricone zaslal pořadatelům včera tuto zprávu:

Drazí přátelé, je mi velmi líto, že vás musím zklamat, musel jsem na operaci a moji lékaři mi v nejbližším čase přísně zakázali koncertování. Doufal jsem, že svůj názor změní, ale bohužel na tom stále trvají. Těším se však na setkání s vámi později.

Ennio Morricone, Řím.

Ennio Morricone, Bratislava - Zimný štadión O. Nepelu - Slovnaft Aréna, 6. 10. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.