Březen ve znamení Glena Hansarda: zahraje v Brně, v Bratislavě a dvakrát v Praze

Březen ve znamení Glena Hansarda: zahraje v Brně, v Bratislavě a dvakrát v Praze

Příští jaro slibuje několikanásobnou koncertní jistotu. Pro všechny, kteří by chtěli slyšet hrát Glena Hansarda živě, nastane v březnu mnoho příležitostí. Irský písničkář plánuje obsáhlé turné ke své nové sólové desce Didn’t He Ramble.

U nás se 6. března zastaví v brněnském Sono Centru a pak mu budou patřit i dva večery na pódiu pražské Archy – 12. a 13. března. Glena si můžete poslechnout taky 7. března v Bratislavě, tam zahraje ve Staré tržnici.

Nabízí se i varianty jarních výletů kousek za hranice, Hansardovy působivé melodie budou znít třeba v Drážďanech, Wroclavi nebo Krakově.

Vstupenky jsou k dostání v obvyklých předprodejích. Jestli ještě nemáte vánoční dárek, tohle by mohlo být ono. Koncert Glena Hansarda může být jak romantickým večerem s vaší drahou polovičkou, tak třeba i nevšedně stráveným večerem s rodiči.

Glen Hansard, Brno – Sono Centrum, 6. 3. 16
Glen Hansard, Bratislava – Stará tržnica, 7. 3. 16
Glen Hansard, Praha – Divadlo Archa, 12.+13. 3. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.