Britské duo Lamb dokončuje nové album, naživo ho předvede u nás i na Slovensku

Britské elektronické duo z Manchestru, které tvoří zpěvačka Lou Rhodes a producent Andy Barlow, pracuje ve studiu na své šesté řadové nahrávce Backspace Unwind. Lamb přijedou nové skladby představit v rámci evropského turné i do České republiky a na Slovensko. Naživo je budeme moci zachytit 2. prosince v pražském Lucerna Music Baru, o den později pak na brněnské Flédě a 4. prosince v bratislavském Majestic Music Clubu (MMC).

Dvojice míchá trip-hop, elektroniku i drum'n'bass, jejich dosud poslední album Five vyšlo před třemi lety. Oba členové kapely se také v minulosti věnovali sólovým projektům a právě pátá řadovka je znovu spojila dohromady.

Vstupenky na pražský koncert stojí 690 korun plus poplatky, v Brně jsou lístky za 520 korun a v Bratislavě za 24 eur. Seženete je v obvyklých předprodejích nebo přímo přes jednotlivé kluby.

Lamb na turné:

02/12 Praha, Lucerna Music Bar

03/12 Brno, Fléda

04/12 Bratislava, Majestic Music Club

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.