Brodka vydá v květnu novou desku, poslechněte si první singl Yulka Wilam

Brodka vydá v květnu novou desku, poslechněte si první singl

Vizáž trochu ve stylu Björk, název singlu trochu inspirován Patti Smith? Monika Brodka, jedna z nejskloňovanějších polských zpěvaček, chystá anglicky zpívané album a hodlá se posunout zase o kousek dál.

Někdejší vítězka polské verze Superstar od roku 2004 jako chameleon mění hudební styly, projev i vzezření a neustále hledá, kterou cestou by bylo nejlépe se ubírat. Na posledním albu Granda (2010) to bylo rozjuchané děvče s trvalou a v barevných kostýmech. Uběhlo ale skoro šest let (a nějaká doba v Los Angeles) a nová skladba Horses ukazuje, že leccos je jinak.

Brodka svoje nové album Clashes vydává v pátek 13. května, takže můžeme být zvědaví, jestli jí obávané datum přinese spíš štěstí, nebo smůlu. Přáli bychom si to první. I proto, že zpěvačka už figuruje na seznamu potvrzených jmen letošního ročníku našeho oblíbeného OFF Festivalu.

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.