Brodka vydá v květnu novou desku, poslechněte si první singl Yulka Wilam

Brodka vydá v květnu novou desku, poslechněte si první singl

Vizáž trochu ve stylu Björk, název singlu trochu inspirován Patti Smith? Monika Brodka, jedna z nejskloňovanějších polských zpěvaček, chystá anglicky zpívané album a hodlá se posunout zase o kousek dál.

Někdejší vítězka polské verze Superstar od roku 2004 jako chameleon mění hudební styly, projev i vzezření a neustále hledá, kterou cestou by bylo nejlépe se ubírat. Na posledním albu Granda (2010) to bylo rozjuchané děvče s trvalou a v barevných kostýmech. Uběhlo ale skoro šest let (a nějaká doba v Los Angeles) a nová skladba Horses ukazuje, že leccos je jinak.

Brodka svoje nové album Clashes vydává v pátek 13. května, takže můžeme být zvědaví, jestli jí obávané datum přinese spíš štěstí, nebo smůlu. Přáli bychom si to první. I proto, že zpěvačka už figuruje na seznamu potvrzených jmen letošního ročníku našeho oblíbeného OFF Festivalu.

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.