Navrátilci The Kills míří na OFF Festival, doprovodí je Thundercat, Willis Earl Beal, Jaga Jazzist, GusGus a další

The Kills The Kills

Neodolatelná Alison Mosshart a Jamie Hince alias duo The Kills se po pěti letech vrací s novou deskou Ash & Ice. Vyjde 3. června a předchází jí singl Doing It to Death. A taky radostná zpráva, že garážová blues rocková dvojka se v létě představí také na katovickém OFF Festivalu.

OFF vůbec v posledních týdnech oznámil několik zajímavých jmen. Do slezské metropole přijedou také multižánrový baskytarista Thundercat (za něhož dají ruku do ohně Kendrick Lamar, Flying Lotus či třeba Kimbra), experimentální lo-fi gospelista Willis Earl Beal či punkoví výrostci Fidlar, v nedávné sérii oznamování pak byli potvrzeni také norští jazzoví experimentátoři Jaga Jazzist, islandská klubová párty GusGus, elektronická kolaborace ANOHNI, v níž se potkal Anthony Hegarty, Hudson Mohawke a Oneohtrix Point Never, a mnoho, mnoho dalších.

Lístky na třídenní svátek alternativní muziky v současnosti pořídíte za 330 zlotých (cca 2 120 Kč), a to včetně poplatku za stanové městečko.

OFF Festival 2016, Katovice – Dolina Trzech Stawów, 5.–7. 8. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.