Cirkus Cermaque pokřtí Rodinné album, vyráží na turné

Exotické okraje současného českého folku budou brázděny v polovině máje. Na prknech brněnského Kabinetu Múz se pokřtí novinka písničkáře Jakuba Čermáka pod hlavičkou Cirkus Cermaque. Rodinné album vyšlo v březnu.

Čermák si s sebou vezme, jak název alba napovídá, celou partu. Cirkus se tak vrací s novou krví v plné síle: „Vlci, draci, poezie, křik a větrná spoušť zanechaná multiinstrumentalistou Kaiou Machem (klarinet, kytara, flétny, vibrafon), violistkou Julií Goetzovou (herecký objev festivalu Next wave), česko-německým basovým virtuózem Ivanem Paisrtem a rytmikou vícemistra světa ve hře na el. bicí Jardy Nogy (kapela Už jsme doma). Energie na pódiu, pod ním i nad ním,“ slibují pořadatelé. Půjde tak, podotýká Čermák, o jedinečnou příležitost zhlédnout cirkus živě. Poté jsou sice v plánu festivaly, zatím však nejsou potvrzené. Přečtěte si recenzi: Cermaque – Rodinné album.

Cirkus Cermaque na turné:

13/05 – Praha, Kaštan (+ Iamme Candlewick)

14/05 – Kladno, Autodafé

15/05 – Brno, Kabinet Múz (+ Květy)

30/05 – Nové město na Moravě, Sbírka motýlů

31/05 – Uherský Brod, Ulité kafe

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.