Clarinet Factory míří do Paláce Akropolis s Grunik i Hidden Orchestra

Clarinet Factory Clarinet Factory

Klarinetový kvartet se stáhl do ústraní jen na okoClarinet Factory vyšlo v březnu s Meadows, na němž se coby hosté podíleli Hidden Orchestra či folklórní soubor Grunik. Sedmé album vyšlo po sedmi letech u belgického labelu homerecords.be a nyní vyráží představit se živě.

„Je nadmíru jasné, že v albu Meadows máme nadžánrovou nahrávku se slibným mezinárodním potenciálem, kterou skvěle vystihuje vzletné pojmenování hudba bez hranic,” uvádí pořadatelé sobotního koncertu. „V Akropoli se 7. 10. sejde na podiu poprvé celý tým, který na desce spolupracoval. Nebude chybět Grunik, Daniel Šoltis nebo Honza Muchow, těšíme se i na účast Joe Acheson z Hidden Orchestra,” uvádí kapelník Jindřich Pavliš ke koncertu. „Společně dáme dohromady audiovizuální večírek, který se asi jen tak nezopakuje.“ O albu, které vyšlo v březnu, lze v zahraničí slyšet samou slávu.

Clarinet Factory, Praha – Palác Akropolis, 7. 10. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.