Coachella vypouští záznamy svých vystoupení

Coachella Coachella

Americký festival Coachella patří každé jaro mezi svátky hudebního světa, své nadšence si vybírá jak dík bohatému programu, tak již vpravdě letním vánkem. Podívejte se na pár klipů z druhé strany zeměkoule.

Mezi všemi těmi třešničkami, kterých opatruje festival téměř dvě stovky, se nabízí například výjimečný Nick Cave s jeho Grinderman. Caveova šílenější odnož přitom byla oficiálně rozpuštěna před dvěma lety.

Pro českého festivalového návštěvníka snad nedostupné zážitky představuje Trent Reznor prostřednictvím audiovizuálního projektu How To Destroy Angels. Stejně tak stojí za pozornost rezonující James Blake s kousky ze své druhé desky, dubnové Overgrown.

Dosud nevydanou novinku zahráli rovněž Modest Mouse.

Určitě by vás nemělo minout video staršího data, jež mapuje atmosféru na Coachelle prostřednictvím tzv. tilt-shift techniky. Kompletní seznam (dosud) zveřejněných videí naleznete zde.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.