Čtvrtá vlna akce live production elektroniky NoShit se přežene v pátek 13. října Olomoucí

Noshit no.4 Noshit no.4

Pátek třináctého v Olomouci? Místo smůly elektronický večírek. NoShit crew tentokrát přebuduje olomoucký klub 15minut na industriální zónu, plnou lesku vybroušených ploch, rachotění řetězů a odrazů zrcadel.

Večer bude patřit pětici interpretů. EZHZT, to je osm mladých umělců pod vedením frontmana kapely Bunny Club Martina Zajíčka, z olomoucké líhně ZUŠ Žerotín. Dorazí taky tajemstvím opředený muzikant Felix Baller, který se představil už na festivalu Letiště. Itchy Elbow, jinak též Jiří Machů, půlka Killiekrankie, si na NoShit vypracoval srdeční slabost a přijede s prémiérovým setem. Two Pixels Above je nový projekt Petra Adamce aka Subject Lost, teď duo s Dleep aka Touchwood, přímá intergalaktická střela d'n'b. A nakonec Diesel Diesel Max, tj. fragmenty Lebanon + Kurzola, s jejich high energy techno synth noisem, horkým rovnou z olomouckého fortu Galgenberg.

Podle organizátorů visí ve vzduchu, co se budoucnosti týče, velké věci. NoShit, bez zjevných rozdělení headliner+support, směřuje k většímu formátu, dalším otevřeným městům a v blízké budoucnosti také NoShit festivalu, který obsáhne i zahraniční interprety.

NoShit no. 4, Olomouc – 15 minut, 13. 10. 17

 

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.