Disclosure jsou dalším jménem pro Pohodu

Disclosure Disclosure

Fanoušci mladší generace elektronické hudby zaplesali. Na Pohodu po dříve oznámených legendách tohoto žánru, Kraftwerk, kteří vystoupí se speciální 3D show, se dostaví taktéž mladíčci Disclosure. Předvedou svou live show, v Praze dnes na březen již beznadějně vyprodanou.

Disclosure – to sú bratia Lawrenceovci, mladší Howard má iba devätnásť, Guy je o tri roky starší, no už v tomto mladom veku sú považovaní za žiarivé hviezdy súčasnej tanečnej scény. Ich debutový album Settle z minulého roku sa hneď po vydaní dostal do čela albumového UK Charts, bol nominovaný na Grammy aj Mercury Music Prize a skupina získala aj štyri nominácie na Brit Awards 2014, ktoré budú rozdané vo februári,“ uvádí ve zkratce Pohoda ke svému dalšímu úlovku do už tak pestré sítě.

Červencová Pohoda chytla jak hvězdy léty ověřené, jména jako Suede, Kraftwerk anebo Tricky, dnes zveřejněné jméno však jistě zazáří především mezi Mogwai anebo Azealiou Banks, které před nedávnem spolupráce s Disclosure dvakrát nevyšla.

Vstupenky na festival jsou k mání za 89 EUR, přičemž cena se bude zvyšovat už jen na místě.

Bažant Pohoda 2014, Trenčín - letiště, 10. - 12. 7. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.