Do čajovny nejen na čaj. Kopřivnická Mandala nabídne bohaté hudební září

Aby Wolf Aby Wolf Nate Ryan

Nejlepší čajovna v republice? Minimálně na severní Moravě ano. Nevím totiž o žádné, v níž by se během měsíce odehrávalo tolik hudebních nadílek. Dramaturg Marek Horyna, který z velké části stojí i za podmanivou klubovou sérií Piper Record Nights, si na září do útulného místečka ve stínu automobilky pozval (již tradičně) mezinárodní hosty.

Ve středu 16. září se mezi čajovými stolíky zjeví ambientní vokální víla Aby Wolf, aby zastřela do altpopových ševelení éterických abstrakcí. Vstříc realitě pak diváky navrátí MC Boss, alternativní hip hopový projekt pánské polovičky Leto.

Moderní podoby česko-slovenského folku představí 26. září Archívny chlapec, objev od našich východních bratří ze stáje Slnko Records (Katarzia), a Biorchestr, nakažlivý „pozitivní existencialismus.“

A konečně, 29. září bude na tomtéž místě ironicky deklamovat nekompromisní raper Bluebird, jehož si o den později stáhnou i cheechaakovci do Ostravy. Doprovod mu v Kopřivnici bude dělat neobroušený kopřivnický klenot Sergei Zubov.

Chcete klišé na závěr? Dopřejte vašemu pití čaje nový rozměr...

Kopřivnice - árt té kafé Mandala - program: 

16/09 Aby Wolf + MC Boss

26/09 Archívny chlapec + Biorchestr

29/09 Bleubird + Sergei Zubov 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.