Chee Chaak Fest 2015 Chee Chaak Fest 2015 Libor Galia

Závěr září s Chee Chaakem. V Ostravě nuda nebude

Červnový Chee Chaak Fest patřil mezi to nejatmosféričtější, co jsme letošní léto měli tu čest prožít. Nyní se promotérské duo Chee Chaak opět vrací do víru klubového života a na konec září nabízí v ostravském Plan B Hardcor Café dvě koncertní laskominy.

V pátek 25. září to bude rovnou pětikoncert plný avantgardy a bizarností. Představí se švédští Bondage Fairies, osmibitová kytarovka v kostýmech robotů, belgičtí dancepunkoví Rraouhhh! a Mr Marcaille, metalový vousáč, který současně vazbí cello a duní na dva kopáky, z Rakouska přijede neortodoxní hip hoper ze sekáče Ernst Palicek a domácí ostravskou scénu pak zastoupí naši oblíbenci I love 69 popgeju. Omezený počet vstupenek (100 ks) svádí k rychlé koupi.

Poslední zářijový den zavítá na stejné místo činu Bluebird, kamarád Astronautalise a ironický nekompromisní rapper, který s sebou přiveze čerstvé album Lauderdale. Na pódiu se ten večer ukáže i dvojí česká krev – minimalistický lo-fi rap schovávající se pod pseudonymem Inau a ambientní kytarový noise Lick Elbow.

Jdete?

Bondage Fairies + Rraouhhh! + Mr Marcaille + Ernst Palicek + I love 69 popgeju, Ostrava - Plan B Hardcor Café, 25. 9. 15

Bleubird + Inau + Lick Elbow, Ostrava - Plan B Hardcor Café, 30. 9. 15

 

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.