Druhé album brněnských Ghost of You je za rohem, jmenuje se Black Yoga

Ghost of You, Hranice Ghost of You, Hranice Marcel Skýba

Ghost of You při příležitosti vydání druhý velký desky Black Yoga vyjedou společně s uznávanou srbskou kytarovkou Repetitor na krátkou tour po známých klubech v Česku a na Slovensku. Ghost of You známe, jak se říká všude, psychedelie, minimalistický aranže, polámaný rytmy, hrubý kytary, space zvuky, synťáky. Jedna z nejoriginálnějších českých kapel, ne že by to byla zásluha národnosti.

Od roku 2015 vydali Glacier and the City, zahráli na Szigetu, natočili kopu klipů a taky dokument. V minulým roce nejlíp na Waves Vienna nebo na Pohodě. Nová deska Black Yoga je zatím v redakci k recenzi, oficiálně bude venku už tento pátek. Natočena v Jámor u Ondřeje Ježka a venku už roluje klip k jedné z nových písní.

Repetitor, kteří GOY doprovodí na pěti koncertech, hrajou nejtvrdší kytarovku ve třech, co v Srbsku najdeš. Přesný bicí, rovná basa a zběsilý struny. Velký komba a rozmáchlý pohyby. Prej jak ocelárna, která jede hodně přesčas, otřese a nepustí. Tak v Brně nebo jinde zdar. Křest proběhne na Flédě, 15.3. Další koncerty, informace přímo od zdroje:

Ghost of You, Prešov (SK) - Christiania, 9.3.2018
Ghost of You, Bardejov (SK) - Bašta, 10. 3. 18
Ghost of You, Trenčín (SK) – Klub Lúč, 13. 3. 18 
Ghost of You, Bratislava (SK) – British Rock Stars, 14. 3. 18
Ghost of You + Repetitor, Brno – Fléda, 15. 3.2018 
Ghost of You + Repetitor, Praha – Café V lese, 16. 3. 18 
Ghost of You, Olomouc – Jeden svět, 23. 3. 18

Ghost of You, Pardubice – Divadlo 29, 23. 3. 18
Ghost of You, Uherské Hradiště – Klub Mír, 1. 4. 18
Ghost of You, Jablonné nad Orlicí - Dub beat, 7. 4. 18

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.