Ed Sheeran poprvé zavítá do Prahy | aktualizováno 15. 12. 14

Ed Sheeran Ed Sheeran

Britský písničkář a rapper Ed Sheeran na svém aktuálním turné k novému albu X zahrne i Prahu. Bude to jeho vůbec první koncert v České republice a jako místo konání pořadatelé vybrali Forum Karlín.

Pro velký zájem byl koncert přemístěn do Tipsport Areny.

Ed Sheeran začínal jako sborista v kostele, ale už ve velmi mladém věku, v patnácti letech vydal své první EP. Vystupoval v malých klubech i na ulicích a v roce 2011 jeho singl The A Team vyskočil na první příčku britské singlové hitparády, stejně jako posléze debutové album + a Ed Sheeran obdržel dokonce nominaci na americkou Grammy. Jeho dosud největšími zářezy na mapě už globálního popu jsou skladby I See Fire, titulní píseň ke druhému dílu Hobita, a singl Sing, který napsal a nahrál spolu s Pharrellem Williamsem.

Co dokáže na pódiu, předvede Ed Sheeran 12. února příštího roku. Vstupenky za 990 Kč budou k dostání v předprodejní síti Ticketpro od středy 17. září.

Ed Sheeran, Praha – Tipsport Arena, 12. 2. 15

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.