The Parov Stelar Band, Rock For People 2013 The Parov Stelar Band, Rock For People 2013 Radek Brázdil

Elektroswingová formace The Parov Stelar Band představí nové album v Praze

The Parov Stelar Band, Rock For People 2013, foto Radek Brázdil The Parov Stelar Band, Rock For People 2013foto: Radek Brázdil

Kapela rakouského DJe a producenta Marcuse Füderera, který si říká Parov Stelar, začátkem července rozproudila početné publikum na hlavní stagi festivalu Rock For People a kdo by si to chtěl zopakovat, může se těšit na 14. října.

Podzimní počasí může už být pěkně sychravé, ale toho není třeba se obávat, protože Parov Stelar Band připravili novou show, kterou předvedou v hale, konkrétně v pražské Incheba Aréně.

Šestičlenná kapela hraje elektroswing, tedy žánr, jehož průkopníkem je právě její zakladatel Parov Stelar. Za mikrofonem stojí zpěvačka Cleo Panther.

V září také vyjde nový singl Keep On Dancing s hlasem Marvina Gaye, který bude součástí pětitrackového EP, připravované album se chystá do distribuce 4. října.

Vstupenky za 720 Kč plus poplatky seženete v předprodejních sítích Eventim, Ticketpro a Ticketportal.

Parov Stelar Band, Praha - Incheba Aréna, 14. 10. 13

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.