Ette Enaka Ette Enaka

Ette Enaka vyrážejí na evropské tour s Wild Arrows

Kapela Ette Enaka patří mezi největší objevy české alternativní scény za rok 2016. Své EP Back To Square One vydali pod novým labelem Happy Mutant, který je jednou z nejaktivnějších DIY komunit v Česku. Nyní kapela míří na turné po Evropě společně s brooklynskou kapelou Wild Arrows. Jejich poslední LP Dreamlike Dream bylo napsáno a nahráno po tom, co hurikán Sandy zničil kapele brooklynské studio. Zpěvák Mike Law přestavěl studio a Dreamlike Dream je první deska, která se zde nahrála.

Post punkoví Ette Enaka jsou typičtí svými zneklidňujícími kytarovými melodiemi a emotivními vokály, pro Wild Arrows je charakteristická kombinace elektronických bicích, bizarních reverbů a delayů a rezonujících mikrofonů. Tour začíná v Brně právě pod hlavičkou Happy Mutant a kromě Brna bude možné bude možné kapely zastihnout i ve Zlíně a Znojmě. Kompletní seznam koncertů najdete zde.


Ette Enaka + Wild Arrows v Česku:

05/10 Brno – Bajkazyl
06/10 Zlín – Zlínský zámek
07/10 Znojmo – Gogo Klub

 

TAG:

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.