Ette Enaka vyrážejí na evropské tour s Wild Arrows

Ette Enaka Ette Enaka

Kapela Ette Enaka patří mezi největší objevy české alternativní scény za rok 2016. Své EP Back To Square One vydali pod novým labelem Happy Mutant, který je jednou z nejaktivnějších DIY komunit v Česku. Nyní kapela míří na turné po Evropě společně s brooklynskou kapelou Wild Arrows. Jejich poslední LP Dreamlike Dream bylo napsáno a nahráno po tom, co hurikán Sandy zničil kapele brooklynské studio. Zpěvák Mike Law přestavěl studio a Dreamlike Dream je první deska, která se zde nahrála.

Post punkoví Ette Enaka jsou typičtí svými zneklidňujícími kytarovými melodiemi a emotivními vokály, pro Wild Arrows je charakteristická kombinace elektronických bicích, bizarních reverbů a delayů a rezonujících mikrofonů. Tour začíná v Brně právě pod hlavičkou Happy Mutant a kromě Brna bude možné bude možné kapely zastihnout i ve Zlíně a Znojmě. Kompletní seznam koncertů najdete zde.


Ette Enaka + Wild Arrows v Česku:

05/10 Brno – Bajkazyl
06/10 Zlín – Zlínský zámek
07/10 Znojmo – Gogo Klub

 

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.