Festival na statku. MišMaš chystá svůj další ročník

Slim Cessna’s Auto Club Slim Cessna’s Auto Club

Se vzrůstajícími letními teplotami jako obvykle vzrůstá i počet hudebních akci, které se vyplatí zapsat si do diáře. Udělejte si volno třeba v pátek a v sobotu 16. a 17. června a vydejte se do Bojkovic. Kousek odtud leží statek Ústsko, který se během zmíněných dní (a nocí) promění na areál festivalu Mišmaš.

Klíčová slova? „Začátek léta, kamarádi, muzika, oheň, mejdan, vege jídlo, ulité kafé, vinný sklep, cimbál, bassta fidli, rumový bar, masky, žádné ploty a žádní sponzoři.“

V pátek se můžete těšit na math-rockové Červen a Rutka Laskier, temné Ladě, ponuré ústečáky Nauzea Orchestra či devadesátkové indie v podání Ette Enaka, čerstvých výherců fullmoonovské soutěže 1Band2Play. Neotřelý večírek zajistí Lazer Viking / Sabrehart, pozadu jistě nebude ani hiphopový/indie chameleon z New Havenu Ceschi. Ujít byste si neměli ani SeeBooZ, „japonské mistry špinavé melancholie“.

Sobota bude patřit denverskému démonickému country punku Slim Cessna’s Auto Club, ale taky surf-psychedelické čtveřici Triptides z LA nebo Buriers – „podivnou směsice muzikantů z londýnského předměstí s ještě podivnějším chlapíkem vpředu.“ Bratři Orffové vezmou na výlet po svých fantazijních světech, Planety po kytarovém vesmíru, B4 po zákoutích experimentu.

Kompletní program najdete na stránkách festivalu. Tamtéž si můžete pořídit vstupenky za 690 korun. V papírové podobě je koupíte v Brně a Uherském Brodě.

Festival Mišmaš, Bojkovice – statek Ústsko, 16.–17. 6. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.