Eurotrialog Mikulov zve na Leto, Kittchena, Planety i underground

Lenka Dusilová a Baromantika, Bratislava, 18. 2. 15 Lenka Dusilová a Baromantika, Bratislava, 18. 2. 15 Martina Mlčúchová

Poznejte Mikulov lépe než jen zdálky z auta při cestách do Rakouska a dál na jih. Město láká na hudební festival Eurotrialog Mikulov, který proběhne tento pátek a sobotu.

Akce s podtitulem Festival nepopulární hudby letos slaví osmnácté narozeniny. „Žádné estrády, žádné kolotoče. Hudba, kterou neznáte z televizí. Festival, kde vás nikdo neušlape,“ sympaticky slibuje Eurotrialog.

Program je namixován pestře, takže si na své přijdou posluchači undergroundu, folku i alternativy. Zahrají tady třeba Lenka Dusilová, Kalle, Leto, Kittchen, Lucie Redlová, The Prostitutes nebo Planety. Kompletní line-up najdete na stránkách Eurotrialogu.

Vstupenky na oba dva dny seženete v obvyklých předprodejích za 590 korun, na místě pak za 650. K dispozici jsou i jednodenní lístky.

Eurotrialog Mikulov, Mikulov – amfiteátr, 26. – 27. 8. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.