Festival Apríles ve znamení pražského industriálu zve na Himalayan Dalai Lama nebo „DIY kitchen electro“

Apríles 2017 Apríles 2017

Za necelých čtrnáct dní obživne pražské Nákladové nádraží Žižkov festivalem Apríles. Jeho sedmý ročník proběhne právě tam v sobotu 22. dubna. Letošním tématem byl zvolen pražský industriál, organizátoři k němu slibují odborné přednášky zabývající se transformací industriálních budov na kulturní centra, výstavu fotografií a mnoho dalších tematických workshopů.

Zásadní roli bude mít pochopitelně i hudba, kterou nabídnou dvě stage. Lákavým jménem v line-upu jsou elektroničtí Himalayan Dalai Lama, výherci exportní soutěže Radia Wave Czeching.

Dále se na pódiu ukáže zpěvačka Klára Vytisková s hudebními kolegy alias KLARA & The Pop, plzeňská indie folková dvojice teepee, pop-souloví Blastersex, r‘n’b elektronika Piqi Miqi, „DIY kitchen electro“ Noisy Pots, tedy dvojice, která taneční hudbu tvoří díky klávesám a hlavně za pomoci všemožných hrnců a kýblů.

Pro kompletní program navštivte stránky Aprílesu. Vstupné seženete v předprodeji i na místě.

Apríles, Praha – Nákladové nádraží Žižkov, 22. 4. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.