Glen Hansard představí své sólové album i ve Valašském Meziříčí

Glen Hansard, foto Lukáš Janičík Glen Hansardfoto: Lukáš Janičík

Den po koncertě na Pražském hradě přijede Glen Hansard také do Valašského Meziříčí, kde ve středu 21. srpna zahraje v místním Velkém sále kulturního zařízení. Irského písničkáře doprovodí členové kapely The Frames spolu se smyčcovou a dechovou sekcí.

Hansard vydal v červnu své první sólové album Rhythm and Repose, které na obou koncertech představí.

Vstupenky na jeho moravské vystoupení za předprodejní cenu 400 Kč pořídíte v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo na online portálu kzvalmez.cz. Pokud jste byli na koncertě Duke Special v M-klubu a ještě máte schovaný lístek, můžete nárokovat slevu 100 Kč při koupi vstupenky na Glena Hansarda.

Koncert se nakonec nebude konat v Amfiteátru, jak jsme původně uvedli, ale ve vnitřních prostorech Kulturního zařízení. Organizátoři k tomu dodávají:

Pořadatelé původně uvažovali i o amfiteátru v parku, ale nutnost ukončení produkce ve 22.00 hod. za situace, kdy Hansardovy koncerty trvají i tři hodiny a také Hansardovo přání hrát v budově, kde před dvanácti lety začala jeho cesta k oscarové sošce i celosvětové slávě, nakonec rozhodlo.“  

Glen Hansard, Praha – Terasa Jízdárny Pražského hradu, 20. 8. 13

Glen Hansard, Valašské Meziříčí – Velký sál Kulturního zařízení, 21. 8. 13

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.