Program Valašského špalíčku se plní jmény, zahraje David Evans, Duke Special i The Pretty Things

Duke Special Duke Special

Valašský špalíček letos, zdá se, nebude příliš experimentovat, naopak se vrací ke kořenům. Na třiatřicátém ročníku tohoto městského festivalu vystoupí David Evans, propagátor mississippského blues. Přijedou také The Pretty Things, londýnská kapela, na kterou se do klubů chodilo hlavně v polovině šedesátých let.

Nebudou chybět ani Simeon Soul Charger, kombinující sedmdesátkový rock, folk a blues. Valašský špalíček sází ovšem také na ostrovní písničkáře, s akustickou kytarou zahraje Declan O’Rourke, s piánem extravagantní kabaretník Duke Special.

Podívejte se a přečtěte si, jak to na Valašském špalíčku vypadalo před dvěma lety.

Co se českých a slovenských interpretů týče, festival slibuje osvědčenou Mňágu a Žďorp, Michala Prokopa a Framus Five, Mariána Vargu či Vladimíra Mišíka s ETC 40.

Vstupenky na celou dobu festivalu seženete v předprodeji buď v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí, nebo online na stránkách Kulturního zařízení. Do 20. května budou stát 300 korun.

Valašský špalíček, Valašské Meziříčí – různá místa, 18.–20. 6. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.