Grimes se vrací ve dvou dějstvích

Elektronická mimozemšťanka (v tom nejlepším slova smyslu) Grimes je po třech letech, vyplněných krátkou vsuvkou v podobě písně, kterou ukradnula Rihanně, zpět v plné polní. Již 6. listopadu vydává u 4AD novou desku Art Angel a nyní z ní představuje první dvě písně, spojené do jednoho videoklipu.

Flesh Without Blood/Life in the Vivid Dream naznačuje, že se zlobivá kanadská elektronická princezna naprosto vzdala experimentování a vydala se cestou sice kvalitního, ale přesto dosti mainstreamového popu. Na skutečné vyznění celé desky si však počkejme do příštího týdne. Prozatím se můžeme sžívat s hymnickým tanečním rytmem (Flesh Without Blood) a baladickým smutněním (Life in the Vivid Dream) a počítat, kolikrát se Grimes během klipu stihne objevit v jiném převleku, mimo jiné též ve stylizaci právě do onoho art anděla.

TAG:

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.