Hidden Orchestra, Brno 23. 2. 12 Hidden Orchestra, Brno 23. 2. 12 Libor Galia

Hidden Orchestra plánují na listopad nové EP

S tím, jak soumrak padá na města a krajinu čím dál dřív, roste i důležitost té správné hudby ve vašem přehrávači. Hidden Orchestra jsou se svými variacemi a kombinacemi nové klasiky, elektroniky a experimentu dokonalým doprovodem k nočnímu rozjímání nebo dokonce k dodělávání zásob studijních/pracovních povinností.

Velmi potěšující je tudíž zpráva, že Joe Acheson se svým projektem ohlašuje na 11. listopadu nové album. Bude se jednat o sedmipísňové EP pojmenované Wingbeats. Nepočítáme-li album remixů Reorchestrations (2015), půjde o první nový materiál po čtyřech letech, který naváže na alba Night Walks (2010) a Archipelago (2012).

Titulní skladbu obklopuje několik dalších kompozic, jejichž spojením, vrstvením a proplétáním úvodní skladba vznikla. Odkrývá se tak mnohé z průběhu Achesonova tvůrčího procesu. První ukázka už je k poslechu. Acheson slibuje, že piano, perkuse, violoncello nebo harfu doplní též jeho oblíbené terénní nahrávky.

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.