Hidden Orchestra plánují na listopad nové EP

Hidden Orchestra, Brno 23. 2. 12 Hidden Orchestra, Brno 23. 2. 12 Libor Galia

S tím, jak soumrak padá na města a krajinu čím dál dřív, roste i důležitost té správné hudby ve vašem přehrávači. Hidden Orchestra jsou se svými variacemi a kombinacemi nové klasiky, elektroniky a experimentu dokonalým doprovodem k nočnímu rozjímání nebo dokonce k dodělávání zásob studijních/pracovních povinností.

Velmi potěšující je tudíž zpráva, že Joe Acheson se svým projektem ohlašuje na 11. listopadu nové album. Bude se jednat o sedmipísňové EP pojmenované Wingbeats. Nepočítáme-li album remixů Reorchestrations (2015), půjde o první nový materiál po čtyřech letech, který naváže na alba Night Walks (2010) a Archipelago (2012).

Titulní skladbu obklopuje několik dalších kompozic, jejichž spojením, vrstvením a proplétáním úvodní skladba vznikla. Odkrývá se tak mnohé z průběhu Achesonova tvůrčího procesu. První ukázka už je k poslechu. Acheson slibuje, že piano, perkuse, violoncello nebo harfu doplní též jeho oblíbené terénní nahrávky.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.