Hledá se umělec s vlastní tváří, vítěze 1Band2Play čeká deska a Colours

1BAND2PLAY2018 1BAND2PLAY2018

Poté, co proběhlo bilancování a rozdaly se ceny, Full Moon ve spojení s festivalem Colours of Ostrava opět hledají hudební talent ze zdejších krajin. Vítěze, ať už jím bude sólistka, duo, tradiční úderka či neočekávaný ansámbl, čeká vystoupení na ostravském festivalu a pomocná ruka při vydání debutu.

„Současně se zařadí po bok těch předešlých, mezi něž patří písničkářka Bára Zmeková, kapela Kaplan Bros. nebo Pandoo, stejně jako o kus hlasitější trojice Ette Enaka, která soutěž ovládla loni,” shrnují pořadatelé soutěže, do níž se je možné přihlásit do 1. dubna. Stačí poslat přes úschovnu jednu až tři ukázky libovolného formátu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu uvést „1BAND2PLAY2018”. Kvalita před kvantitou!

V porotě složené z redaktorů, někdejších vítězů soutěže, zástupců festivalu a aktivních hudebníků, zasedne také náš Tomáš. Tři postupující poté zahrají v Klubu FAMU, kde se posléze rozhodne o vítězi. Ten (či libovolný jiný rod a číslo) posléze 21. července vystoupá na velké pódium Colours of Ostrava. 

Finále 1BAND2PLAY2018, Praha – Klub FAMU, 3. 5. 18

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.