Hrdinství musí počkat. Woodkid vystoupí v Praze až na podzim

Hrdinství musí počkat. Woodkid vystoupí v Praze až na podzim

Woodkid měl naplánované rušné jaro, v čele s čerstvou deskou a koncertováním po celém světě. S ohledem na události posledních měsíců se
i jemu turné odsunulo na podzim, což se týká také jeho pražského koncertu. Francouzský elektronický producent tak vystoupí ve Foru Karlín až 27. listopadu. 

V dubnu vypustil Woodkid nový videoklip, který předchází nové album Goliath. „Chci, aby lidé, kteří poslouchají mé skladby, získali pocit, že jsou hrdinové,“ řekl Woodkid před sedmi lety v době vydání své první desky Golden Age. Obestřený lesy smyčců, za mohutných úderů bubnů a velkolepých fanfár dechů, nás ve skladbách Iron, Run Boy Run nebo I Love You uváděl hypnotickým hlasem do děje futuro-středověké fantasy.

Vlastním jménem Yoann Lemoine vystudoval ilustraci a animaci, pracoval
v knižním nakladatelství, spolupracoval s režiséry Lucem Bessonem a Sofií Coppola a postupně přešel k reklamě a videoklipům pro hvězdy jako Katy Perry, Taylor Swift, Drakea či Rihannu. Jeho koncerty jsou audiovizuálním představením, během nichž na projekčních plátnech promítá své filmové fantazie.

Woodkid, Praha – Forum Karlín, 27. 11. 20

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.