HVOB HVOB Lukas Gansterer

HVOB míří opět do Česka, tentokrát klubově

Tancovat na HVOB, nejzářivější jméno rakouské taneční scény, se poštěstilo letos návštěvníkům Colours of Ostrava. Na podzim HVOB, což je zkratka pro „Her Voice Over Boys“, zavítá do Prahy a Brna. Anna Müllerová a Paul R. Wallner spolu fungují už tři roky a na kontě mají několik EP a dvě plnohodnotná alba, to aktuální vyšlo letos a jmenuje seTrialog.

On vládne mixu a čaruje s vrstvami zvuků. Ona pečlivě boří jeho rytmický systém něžnými dávkami zpěvu a nenápadně buduje na pianu hlavní dějovou linku jejich famózního vystoupení,” vypráví spokojeně Fléda, na které bude vystoupení zaštítěno festivalem Echoes. „Atmosféru k desce HVOB dokreslují i videoprojekce s uměleckými instalacemi, se kterými HVOB pomáhá VJ licherloh a umělec Clemens Wolf.

Festival Echoes si svou premiéru odbyl v létě spolu s tajemným projektem Slow Magic, galerii z brněnské přehrady naleznete zde.

HVOB, Praha - Palác Akropolis, 16. 10. 15
Echoes: HVOB, Brno - Fléda, 20. 11. 15

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.