Indie Sessions jsou zpět, udeří rovnou dvakrát

The Ills The Ills Martin Chylík

Je to více než rok, co Ostrava zažila svou doposud poslední Indie Session s pořadovým číslem devět. Mnozí se ptali, kdy bude další, někteří nevěřili, že ještě vůbec bude, avšak kdo si počká, ten se dočká.

A čekat se vyplatilo, Indie Sessions se v plné síle navrátí již příští týden, a to hned dvakrát. Ostrava je samozřejmost a nově Indie zavítá i do Prahy. V obou městech se můžeme těšit na trojici současných interpretů.

Ve čtvrtek se v Praze v Tiskárně na Vzduchu představí slovenský experimentální post rock v podobě The Ills, „rap z bažin" aka Mutanti Hledaj Východisko a garážoví The Maggie's Marshmallows.

O dva dny později v ostravském Cooltouru pak bude možné slyšet jak The Ills, tak The Maggie's Marshmallows, a k nim do trojice také kytarové mágy Acute Dose

„Připrav si svoje nejlepší trenýrky, protože na desítce to bude horký. Kytary při západu slunce a v té nejlepší formě," vzkazují pořadatelé. My u toho nebudeme chybět. 

Indie Session 10, Praha – Tiskárna na Vzduchu, 17. 8. 17
Indie Session 10, Ostrava – Cooltour, 19. 8. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.