Pop Messe Live bude vysílat hudbu z Brna

Pop Messe Live bude vysílat hudbu z Brna

Letos se měl konat první, skutečně velký brněnský festival zaměřený na českou i zahraniční alternativní a nezávislou scénu. Že se nemusí bát přijít ani mainstreamovější posluchač, to měl snad podtrhnout název akce, který zní Pop Messe. Ambiciózní projekt byl naplánován na léto, ale při jeho odhadované kapacitě musel být tak jako ostatní větší akce přeložen na rok následující.  

Pořadatelé se však rozhodli ještě trochu rozproudit podzimní mlhy a uspořádat streamy koncertů pod názvem Pop Messe Live. První večer v neděli 22. listopadu uslyšíme naživo zpěvačky a skladatelky Katarziu a Amelii Sibu, které už si vystoupení bez publika vyzkoušely třeba 17. listopadu na Festivalu Svobody. Dále se můžeme těšit na elektronické duo 1flfsoap, Post-hudbu či slovenského rappera jménem Edúv syn.

Během druhého živého přenosu 29. listopadu si budeme moci doma zatancovat u buřičské diskotéky produkované sestavou Mutanti hledaj východisko, žánrově zcela unikátní Bert & Friends a představí se také záhadný Grottup projekt nebo mladé post-punkové trio Sinks.

Pop Messe Live bude vysílat čtvrtou a pátou listopadovou neděli vždy od 19:00 do 21:30 z hotelu Cosmopolitan, který se nachází ve festivalovém areálu. Že to bude opravdu high class, o tom svědčí fakt, že live streamy poběží z prezidentského patra s výhledem na podzimní Brno. 

Pop Messe Live, Brno – online, 22. – 29. 11. 20

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.