Au Revoir Simone Au Revoir Simone Facebook.com/Au Revoir Simone

Indiepopové dívčí trio Au Revoir Simone vystoupí v Praze a Bratislavě

Elektronický dream pop tvoří dívčí trio z newyorského Brooklynu Au Revoir Simone a své nové album Move In Spectrums vydané před několika dny představí na turné, během něhož máme šanci tuto kapelu vidět naživo i v české a slovenské metropoli. Mezi fanoušky Au Revoir Simone patří také režisér David Lynch, za svou předkapelu si je nedávno vybrali francouzští Air. Aktuální singl Crazy, který Au Revoir Simone vypustily i s videoklipem v první polovině září, si můžete poslechnout níže.

V Praze a Bratislavě, kde vystoupí 1. a 2. října, je bude doprovázet česká formace Luno, tedy skupina, v jejímž čele stojí zpěvačka Ema Brabcová (ex-Khoiba, ex-Roe-Deer).

Vstupenky na koncert v pražské MeetFactory v ceně 350 Kč seženete v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream, na bratislavský koncert stojí lístek 12 eur a pořídíte ho na webu klubu KC Dunaj.

Au Revoir Simone + Luno, Praha – MeetFactory, 1. 10. 13

Au Revoir Simone + Luno, Bratislava – KC Dunaj, 2. 10. 13

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.