Indies Scope oslaví 10 let rodinným festivalem

Ať se snaží ona Ať se snaží ona

Label Indies Scope, který patří mezi nejdůležitější hudební vydavatelství u nás, v těchto dnech slaví 10 let. Za tu dobu stihl zaštítit nespočet tuzemských klubových interpretů, jež jsou dnes považování za stálice. Z velkého výčtu jmenujme například Cermaqua, Eggnoise, Ghost of You, Kieslowski, Květy, Luno, Nylon Jail či třeba Zvíře jménem podzim. Další jména z jeho stáje se pak představí na skromném festiválku, kterým Indies Scope svou dekádu oslaví.

Festival se uskuteční 2. září v „základně“ Indies Scope, vesničce Dolní Loučky u Brna. Akce přitom bude mít rodinný nádech, odstartuje ji totiž koncert dětské skupiny Bombarďák. Po něm se představí ryze folkový Jarret, bluesový Band of Heysek, worldmusicový vír na rockových základech Čankišou a vše uzavře vystoupení ironické electrorockové formace Ať se snaží ona, v níž hraje i člen Indies Scope, Přemysl Štěpánek.

Kdo si láme hlavu s dopravou do a především v noci z Dolních Louček, tak vězte, že pořadatelé již vyřešili problém za vás. Přidejte si k tomu možnost zúčastnit se nohejbalového turnaje a symbolické vstupné a možná máte o program na příští sobotu postaráno.

10 let Indies Scope, Dolní Loučky – Sokolovna, 2. 9. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.